,
Ви Знаходитеся: Головна > Політична реальність > НХЛ: «Філадельфія» програла, але Бризгалов все одно кращий

НХЛ: «Філадельфія» програла, але Бризгалов все одно кращий

У триваючому за океаном розіграші Кубка Стенлі в минулу добу був зіграний лише один матч.На Сході відносини з’ясовували «Філадельфія Флайєрс» і «Нью-Джерсі Девілз», які проводили другу зустріч очного протистояння.Нагадаємо, що в першій грі сильнішою була «Філадельфія» – 4:3.Напередодні ж хокеїстам «Нью-Джерсі» вдалося взяти переконливий реванш – 4:1.

Рахунок відкрили «Флайєрс» на третій хвилині матчу, коли мети досяг кидок Метта Ріда.Такий результат протримався до третьої 20-хвилинки, в якій «Девілз» продемонстрували шалений завзяття до перемоги, забивши три голи варту воріт філадельфійців Іллі Бризгалова.Свої імена в протокол внесли Адам Ларссон, Девід Кларксон і Тревіс Зейджак.За 40 секунд до фінальної сирени «Філадельфія» спробувала хоч якось змінити рахунок і замінила воротаря на польового гравця.Витівка зазнала невдачі – порожні ворота вразив Брюс Сальвадор.Рахунок в серії став рівним – 1:1.

Відзначимо, що кращим гравцем зустрічі, незважаючи на три пропущені шайби, назвали Бризгалова.Росіянин парирував 31 кидок з 34.Всього ж в цьому плей-офф Кубка Стенлі уродженець Тольятті провів вісім ігор, п’ять з яких завершилися перемогою його команди.